pracownia-kosmetologii.pl   


Masaż twarzy, szyi i dekoltu

Jak działa masaż
Działanie miejscowe polega na usprawnieniu przepływu krwi i limfy. Przy wykorzystaniu takich technik, jak głaskanie, rozcieranie, ugniatanie czy oklepywanie zwiększa się przemieszczanie płynów przez układ naczyniowy. Tarcie wywołane podczas masażu wpływa na rozszerzenie naczyń krwionośnych, a co za tym idzie - zwiększenie przepływu krwi przez mięśnie, przyspieszenie dostarczania substancji odżywczych a równocześnie wydalania produktów przemiany materii.

Wpływ masażu na skórę
Podczas masażu usuwane są ze skóry obumarłe komórki naskórka. Skóra staje się elastyczna i gładka Masaż ułatwia oddychanie skórne oraz poprawia czynność wydalniczą gruczołów łojowych i potowych. Masaż przyśpiesza obieg krwi i chłonki w naczyniach skórnych, dzięki czemu z jednej strony następuje bardziej aktywne dostarczanie tkankom i organom substancji odżywczych a z drugiej strony - szybsze wydalanie produktów przemiany materii. Skóra staje się jędrna i ma ładniejszy koloryt. Masaż twarzy, szyi i dekoltu stanowi doskonałe uzupełnienie zabiegów kosmetycznych. Wykonany raz w tygodniu pozwoli długo utrzymać skórę w doskonałej kondycji.


pracownia-kosmetologii.pl - rekonstrukcja sutka, wizaż, makijaż permanentny, stylizacja, peelingi medyczne, makijaż, kosmetologia i mikropigmentacja medyczna - Szczecin