pracownia-kosmetologii.pl  Lakier hybrydowy CND SHELLAC:
  • Wzmacnia paznokcie
  • Usuwa się bez piłowania degradacji płytki
  • Nie ściera się jak zwykły lakier
  • Odporny na zarysowania
  • Błyskawiczny czas schnięcia


Pielęgnacja dłoni

Manicure / Manicure hybrydowy Shellac

Lakier hybrydowy CND SHELLAC Soak Off łączy w sobie właściwości żelu UV i lakieru do paznokci. Po prawie pięciu latach prac w laboratoriach CND, udało się opracować produkt, który nie odpryskuje po kilku dniach jak zwykły lakier, nadaje paznokciom wysoki połysk oraz piękny, równy kolor bez smug.

Produkt ten stanowi tak rewolucyjne odkrycie ponieważ nakłada się go jak lakier do paznokci utwardza się go z pomocą lampy UV, pozostaje bez skazy, lśniący i nasycony przez 14 dni, a usuwa się go w przeciągu kilku minut, bez konieczności ściągania lakieru pilnikiem. Shellac kolor jest hypoallergiczny, i "3-Free" czyli wolny od formaldehydu, toluenu i DBP. Produkt jest cienki i elastyczny jak lakier. Oprócz tego, że wygląda naturalnie, wspomaga także ochronę paznokci . Nie ulega zmatowieniu ani odpryskiwaniu nawet podczas wykonywania codziennych prac domowych.


pracownia-kosmetologii.pl - rekonstrukcja sutka, wizaż, makijaż permanentny, stylizacja, peelingi medyczne, makijaż, kosmetologia i mikropigmentacja medyczna - Szczecin