pracownia-kosmetologii.pl  Peeling ma działanie:
 • Anti-aging: redukuje zmarszczki
 • Wygładzające skórę, jest świetny w leczeniu trądziku pospolitego, blizn potrądzikowych
 • Nawilżające: zwiększa liczbę cera-
  midów, poprawia funkcjonowanie bariery skórnej
 • Zmniejsza przebarwienia typu melasma, pozapalne, plamy posłoneczne, wyrównuje koloryt skóry
 • Zmniejsza widoczność porów, stymuluje produkcję nowych komórek. Dodaje skórze blasku

 • Zastosowanie umożliwia:
  • Zwiększenie transportu substancji aktywnych w najbardziej selektywny sposób
  • Stopniowe i długotrwałe wydzielanie substancji aktywnych
  • Ochronę zawartych w nich substancji aktywnych, zapewnia większą stabilność
  • Dzięki zdolności stopniowego uwalniania substancji aktywnych i skutecznego ich wchłaniania wystarczy niewielka ilość preparatu, co znacznie redukuje ryzyko pojawienia się szkodliwych skutków ubocznych
  • Dodatkowo fosfolipidy, z których zbudowane są liposomy zawierają lipidy fizjologiczne, które regenerują skórę i przywracają jej funkcje obronne.


Peelingi Lekarskie

Ferulac Peel Classic i Ferulac Peel Plus

Nowa generacja nanopeelingów chemicznych. Są to profesjonalne peelingi chemiczne odmładzające skórę ze składnikami aktywnymi zamkniętymi w liposomach. Zawierają w swoim składzie:

Kwas ferulowy w nanosmach, posiada silne właściwości antyoksydacyjne, pomaga eliminować reaktywne formy tlenu oraz przyczynia się do zmiatania wolnych rodników przyczyniających się do przedwczesnego starzenia się skóry, wzmacnia działanie witamin C i E, powoduje, że są one bardziej stabilne i nie ulegają tak szybkiemu utlenianiu. Chroni DNA komórkowe, kontroluje aktywność tyrozynazy przeciwdziałając tym samym powstawaniu przebarwień i rozjaśniając istniejące Dzięki zdolności absorbowania promieniowania słonecznego, zwiększa ochronne działanie filtrów przeciwsłonecznych.
Floretyna - Hamuje działanie elastazy, enzymu odpowiedzialnego za niszczenie włókien elastycznych. Zwiększa wchłanianie składników aktywnych.
Kwasy owocowe: jabłkowy, mlekowy, i cytrynowy zwiększają wchłanianie substancji aktywnych, wzmacniając działanie kwasu ferulowego i florentyny. Peeling polecany jest zwłaszcza w terapiach przeciwzmarszkowych, ujędrniających, w terapii anti - aging i przebarwieniach posłonecznych. Efekty widoczne są już po pierwszych kilku dniach - powierzchnia skóry wyrównuje się, dochodzi do redukcji zmarszczek, skóra staje się jędrniejsza.

W peelingach Ferulac Peel została wykorzystana innowacyjna technologia transportu substancji aktywnych za pomocą odpowiednich nośników z łatwością pokonujących barierę naskórkową. Nośnik ten stanowią wysokiej jakości liposomy- niezwykle małe pęcherzyki jednowarstwowe o rozmiarze (50-200 nm), do wnętrza, których wprowadzane są składniki aktywne.


pracownia-kosmetologii.pl - rekonstrukcja sutka, wizaż, makijaż permanentny, stylizacja, peelingi medyczne, makijaż, kosmetologia i mikropigmentacja medyczna - Szczecin